M2012S2A2W30
NKK SwitchesNKK Switches
M2012S2A2W30 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: M2012S2A2W30
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
Ngā Rauemi: M2012S2A2W30.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o M2012S2A2W30
Tau Wae M2012S2A2W30 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41693 pcs Pepa Raraunga M2012S2A2W30.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 30V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Kāhua Whakamutunga PC Pin Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa M Pihanga Whakapae Paepae -
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 360-1170
360-1170-ND
M2012S2A2W30-RO
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Whakaahuatanga Non-Illuminated Ngā āhuatanga Epoxy Sealed Terminals
Te Oranga Rawa 25,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Toggle Switch SPDT Through Hole, Right Angle
Whakatauranga onamata 6A (AC), 4A (DC) Takahanga SPDT
Mahinga Whakauru Unthreaded Momo Kaihoko Standard Round
Tuhinga Kairangi Brass, Chrome Plated Te roa o te Kaihoko 6.86mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
M2012S2A2W30/UC
M2012S2A2W30/UC
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH TOGGLE SPDT 6A 125V
I roto i te taonga: 43685 pcs
Tikiake: M2012S2A2W30/UC.pdf
RFQ
M2012S2A2W30/CUL
M2012S2A2W30/CUL
Kaihanga: NKK Switches
I roto i te taonga: 22913 pcs
Tikiake: M2012S2A2W30/CUL.pdf
RFQ
M2012S2A2W30/UC-CC
M2012S2A2W30/UC-CC