IS15AACP4CF
NKK SwitchesNKK Switches
IS15AACP4CF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: IS15AACP4CF
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SMARTSW 12V STD YEL RED/GRN LED
Ngā Rauemi: IS15AACP4CF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o IS15AACP4CF
Tau Wae IS15AACP4CF Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SMARTSW 12V STD YEL RED/GRN LED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4405 pcs Pepa Raraunga IS15AACP4CF.pdf
Te tiro i te rohe 15.0mm L x 10.8mm W Momo Pushbutton, LCD
Paerenga Ara 1.8mm Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Whakaaetanga Utu 3.0 ~ 5.5VDC
Kāhua Standard Raupapa SmartSwitch®
Hōputu Pika 36 x 24 Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 360-2547
IS15AACP4CF-ND
Tae Mahi 0°C ~ 40°C
Te Kaha Mahi 224gf Momo Tae Through Hole
Aratau Whakamotu Iwi 2.1, 2.2VDC Aratau Ahu Whakamua 15, 15mA
Tae Tae Red - Green Rahi Mata 23.13mm L x 20.59mm W
Whakaatu Aratau Yellow, STN Positive Whakaahuatanga Taipitopito Programmable Display Switch Pushbutton, LCD SPST-NO 0.1A @ 12VDC Through Hole
Whakapā atu @ Whakaoho 0.1A @ 12VDC Takahanga SPST-NO