FTAS00-10.4AS-4A
FTAS00-10.4AS-4A
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: TOUCH SCREEN RESISTIVE 10.4"
I roto i te taonga: 1890 pcs
Tikiake: FTAS00-10.4AS-4A.pdf
RFQ
FTA60-683
FTA60-683
Kaihanga: Cosel
Whakaahuatanga: LINE FILTER 500VAC 60A CHASSIS