FR01KR10P
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR01KR10P
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR01KR10P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR01KR10P
Tau Wae FR01KR10P Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 28496 pcs Pepa Raraunga FR01KR10P.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa FR01
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Steps Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te roa 0.393" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.426" (10.82mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Steps Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga BCD
Rauemi Ara Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Momo Kaihoko Rotary with Shaft
Taumata Mahi Raised
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FR01KR16H
FR01KR16H
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
I roto i te taonga: 53740 pcs
Tikiake: FR01KR16H.pdf
RFQ
FR01KR16H-06XL
FR01KR16H-06XL
Kaihanga: NKK Switches
I roto i te taonga: 43493 pcs
Tikiake: FR01KR16H-06XL.pdf
RFQ
FR01KR10P-W
FR01KR10P-W
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Tikiake: FR01KR10P-W.pdf
FR01KR10H
FR01KR10H
Tikiake: FR01KR10H.pdf
FR01KR10P-S
FR01KR10P-S
Tikiake: FR01KR10P-S.pdf
FR01KR16H-06XL-S
FR01KR16H-06XL-S
Tikiake: FR01KR16H-06XL-S.pdf
FR01KR10P-W-S
FR01KR10P-W-S