FR01FR16H
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR01FR16H
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR01FR16H.pdf
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR01FR16H
Tau Wae FR01FR16H Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54068 pcs Pepa Raraunga FR01FR16H.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa FR01
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 360-3482
FR01FR16H-ND
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000 Steps
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te roa 0.393" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm)
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch Hexadecimal 16 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC Whakatauranga onamata 100mA
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakautu Whakamutunga Gold
Takahanga Hexadecimal Rauemi Ara Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Momo Kaihoko Rotary for Tool Taumata Mahi Flush, Recessed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FR01FR10P-S
FR01FR10P-S
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
I roto i te taonga: 53014 pcs
Tikiake: FR01FR10P-S.pdf
RFQ
FR01FR10H-06XL
FR01FR10H-06XL
Kaihanga: NKK Switches
I roto i te taonga: 53003 pcs
Tikiake: FR01FR10H-06XL.pdf
RFQ
FR01FR16H-06XL-S
FR01FR16H-06XL-S
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP HEX 100MA 5V