FR01FR10H
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR01FR10H
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR01FR10H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR01FR10H
Tau Wae FR01FR10H Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 25672 pcs Pepa Raraunga FR01FR10H.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa FR01
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Through Hole, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 10,000 Steps Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Te roa 0.393" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei i runga i te Poari 0.394" (10.00mm) Ngā āhuatanga -
Te Oranga Rawa 10,000 Steps Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Through Hole, Right Angle Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC
Whakatauranga onamata 100mA Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakautu Whakamutunga Gold Takahanga BCD
Rauemi Ara Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Momo Kaihoko Rotary for Tool
Taumata Mahi Flush, Recessed
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
FR01FR10H-06XL
FR01FR10H-06XL
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
I roto i te taonga: 53003 pcs
Tikiake: FR01FR10H-06XL.pdf
RFQ
FR01FR10H-06XL-S
FR01FR10H-06XL-S
Kaihanga: NKK Switches