FR01FC10P-S
NKK SwitchesNKK Switches
FR01FC10P-S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: FR01FC10P-S
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V
Ngā Rauemi: FR01FC10P-S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o FR01FC10P-S
Tau Wae FR01FC10P-S Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44847 pcs Pepa Raraunga FR01FC10P-S.pdf
He waatea No Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa FR01
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Tube
Ētahi Ingoa 360-2194
FR01FC10PS
Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Tau o nga Tauranga 10 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 10,000 Steps
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Te roa 0.393" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei i runga i te Poari 0.150" (3.81mm)
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa 10,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD Complement 10 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 5VDC Whakatauranga onamata 100mA