DRAR10HB
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DRAR10HB
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Ngā Rauemi: DRAR10HB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DRAR10HB
Tau Wae DRAR10HB Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4498 pcs Pepa Raraunga DRAR10HB.pdf
He waatea Yes Te Whakatau Ngaohiko 5VDC
Kāhua Whakamutunga PC Pin Raupapa DR
Pana 0.100" (2.54mm), Full Packaging Bulk
Tae Mahi -25°C ~ 75°C Tau o nga Tauranga 10
Momo Tae Panel Mount, Right Angle Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 20,000 Steps Te roa 0.457" (11.61mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei i runga i te Poari 0.433" (11.00mm)
Ngā āhuatanga Sealed Te Oranga Rawa 20,000 Steps
Whakaahuatanga Taipitopito Dip Switch BCD 10 Position Panel Mount, Right Angle Rotary with Shaft Actuator 100mA 5VDC Whakatauranga onamata 100mA