CWSC11JDADS
NKK SwitchesNKK Switches
CWSC11JDADS Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CWSC11JDADS
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH ROCKER SPST 9A 125V
Ngā Rauemi: CWSC11JDADS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CWSC11JDADS
Tau Wae CWSC11JDADS Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH ROCKER SPST 9A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33537 pcs Pepa Raraunga CWSC11JDADS.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Whakawhiti Mahinga On-Off Raupapa CWSC
Pihanga Whakapae Paepae Rectangular - 19.20mm x 12.90mm Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 360-1735 Tae Mahi -10°C ~ 50°C
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 30,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) 2 VDC Momo Whakamarama, Tae LED, Amber
Ngā āhuatanga Audible Click Te Oranga Rawa 10,000 Cycles
Whakaahuatanga Taipitopito Rocker Switch SPST 9A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 9A (AC)