CS12ANW03
NKK SwitchesNKK Switches
CS12ANW03 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS12ANW03
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH SLIDE SPDT 3A 125V
Ngā Rauemi: CS12ANW03.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS12ANW03
Tau Wae CS12ANW03 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH SLIDE SPDT 3A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72745 pcs Pepa Raraunga CS12ANW03.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahere 2.20mm Whakawhiti Mahinga On-On
Raupapa CS Packaging Tray
Ētahi Ingoa 360-2131 Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Kaha Mahi - Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Mahi Momo 50,000 Cycles
Te Oranga Rawa 20,000 Cycles Whakaahuatanga Taipitopito Slide Switch SPDT Through Hole
Whakatauranga onamata 3A (AC) Whakaaetanga Whakaaetanga Non-Shorting (BBM)
Whakaaetanga Mea Copper Whakautu Whakamutunga Silver
Takahanga SPDT Momo Kaihoko Standard
Tuhinga Kairangi Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Te roa o te Kaihoko 5.10mm
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CS128
CS128
Kaihanga: Coto Technology
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 4.5A 0-40V
I roto i te taonga: 23086 pcs
Tikiake: CS128.pdf
RFQ
CS12862_STRADA-IP-2X6-DWC
CS12862_STRADA-IP-2X6-DWC
Kaihanga: LEDiL
Whakaahuatanga: LENS CLEAR ASYMMETRICAL SCREW
I roto i te taonga: 9060 pcs
Tikiake: CS12862_STRADA-IP-2X6-DWC.pdf
RFQ
CS13
CS13
Kaihanga: ACL Staticide, Inc.
Whakaahuatanga: CARRY CASE LEATHER FOR ACL 300B
Tikiake: CS13.pdf
CS1301-7R
CS1301-7R
Kaihanga: Bel
Whakaahuatanga: DC/DC CONVERTER 12V 100W
I roto i te taonga: 119 pcs
Tikiake: CS1301-7R.pdf
CS1284
CS1284
Kaihanga: Hammond Manufacturing
Whakaahuatanga: BOX STEEL GRAY 12"L X 8"W
Tikiake: CS1284.pdf
CS131
CS131
Kaihanga: Coto Technology
Whakaahuatanga: SSR RELAY SPST-NO 130MA 0-350V