AT634C12
NKK SwitchesNKK Switches
AT634C12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT634C12
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua LED QUAD ELEMENT W/RES 12V RED
Ngā Rauemi: 1.AT634C12.pdf2.AT634C12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT634C12
Tau Wae AT634C12 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga LED QUAD ELEMENT W/RES 12V RED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 20418 pcs Pepa Raraunga 1.AT634C12.pdf2.AT634C12.pdf
Raupapa - Ētahi Ingoa AT634C12-RO
AT634C12-RO-ND
Q1848103
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Momo Accessory LED
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT634D12
AT634D12
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: LED QUAD ELEMENT W/RES 12V AMBER
I roto i te taonga: 16683 pcs
Tikiake: AT634D12.pdf
RFQ
AT634D24
AT634D24
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: LED QUAD ELEMENT W/RES 24V AMBER
I roto i te taonga: 19703 pcs
Tikiake: AT634D24.pdf
RFQ
AT633D
AT633D
Whakaahuatanga: LED 1 ELEMENT AMBER T-1 BI-PIN
Tikiake: AT633D.pdf
AT634C05
AT634C05
Whakaahuatanga: RED LED 5V