AT627F24
NKK SwitchesNKK Switches
AT627F24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AT627F24
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua LAMP 4-ELEMENT LED 24V GREEN
Ngā Rauemi: AT627F24.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AT627F24
Tau Wae AT627F24 Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga LAMP 4-ELEMENT LED 24V GREEN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12622 pcs Pepa Raraunga AT627F24.pdf
Raupapa LB Ētahi Ingoa AT627F24-RO
AT627F24-RO-ND
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Momo Accessory LED
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AT627F12
AT627F12
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: LED QUAD ELEMENT W/RES 12V GRN
I roto i te taonga: 13167 pcs
Tikiake: AT627F12.pdf
RFQ
AT627D05
AT627D05
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: LED 4 ELEMENT AMB 5V T-1 BI-PIN
I roto i te taonga: 11749 pcs
Tikiake: AT627D05.pdf
RFQ
AT628F
AT628F
Whakaahuatanga: LED 2 ELEMENT GREEN T-1 BI-PIN
Tikiake: AT628F.pdf
AT628D
AT628D
Whakaahuatanga: LED 2 ELEMENT AMBER T-1 BI-PIN
Tikiake: AT628D.pdf
AT629B
AT629B
Whakaahuatanga: LED WHITE T1 BI-PIN
Tikiake: AT629B.pdf
AT627F05
AT627F05
Whakaahuatanga: LED 4 ELEMENT GRN 5V T-1 BI-PIN
Tikiake: AT627F05.pdf
AT627C24
AT627C24
Whakaahuatanga: LED 4 ELEMENT RED 24V T-1 BI-PIN
Tikiake: AT627C24.pdf
AT630F
AT630F
Whakaahuatanga: LAMP SUPER BRIGHT GREEN LED
Tikiake: AT630F.pdf
AT631B
AT631B
Whakaahuatanga: LED 1 ELEMENT WHITE T1 BI-PIN
Tikiake: AT631B.pdf
AT627D24
AT627D24
Whakaahuatanga: LED 4 ELEMENT AMB 24V T-1 BI-PIN
Tikiake: AT627D24.pdf
AT627D12
AT627D12
Whakaahuatanga: LED 4 ELEMENT AMB 12V T-1 BI-PIN
Tikiake: AT627D12.pdf
AT628C
AT628C
Whakaahuatanga: LED 2 ELEMENT RED T-1 BI-PIN
Tikiake: AT628C.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel