AB15AB-FA
NKK SwitchesNKK Switches
NKK Switches
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AB15AB-FA
Kaihanga / Waitohu: NKK Switches
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V
Ngā Rauemi: AB15AB-FA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AB15AB-FA
Tau Wae AB15AB-FA Kaihanga NKK Switches
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 22458 pcs Pepa Raraunga AB15AB-FA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 28V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga PC Pin
Whakawhiti Mahinga On-Mom Raupapa AB
Pihanga Whakapae Paepae - Packaging Tray
Ētahi Ingoa AB15AB-FA-RO
AB15AB-FA-RO-ND
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo 50,000 Cycles Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Tiaki Ingoa -
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga Sealed - Fully Te Oranga Rawa 50,000 Cycles
Tae - Kaihoahoa / Kaporo Black Takahanga SPDT
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AB1541
AB1541
Kaihanga: PUI Audio, Inc.
Whakaahuatanga: BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
I roto i te taonga: 112343 pcs
Tikiake: AB1541.pdf
RFQ
AB1541B-LW100-R
AB1541B-LW100-R
Kaihanga: PUI Audio, Inc.
Whakaahuatanga: BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 100M
I roto i te taonga: 110571 pcs
Tikiake: AB1541B-LW100-R.pdf
RFQ
AB15AB
AB15AB
Kaihanga: NKK Switches
Whakaahuatanga: SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 28V