NX2016AB-38.4MHZ SW1
NDKNDK
NX2016AB-38.4MHZ SW1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NX2016AB-38.4MHZ SW1
Kaihanga / Waitohu: NDK
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD
Ngā Rauemi: NX2016AB-38.4MHZ SW1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NX2016AB-38.4MHZ SW1
Tau Wae NX2016AB-38.4MHZ SW1 Kaihanga NDK
Whakaahuatanga CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5998 pcs Pepa Raraunga NX2016AB-38.4MHZ SW1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa NX2016AB Ratonga -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 644-1124-6 Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakanui i te kaha 7pF
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.020" (0.50mm)
Te Manawanui Toa ±10ppm Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 38.4MHz ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 60 Ohms
Whakaahuatanga Taipitopito 38.4MHz ±10ppm Crystal 7pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NX2016AB-32MHZ ST2
NX2016AB-32MHZ ST2
Kaihanga: NDK
Whakaahuatanga: CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
I roto i te taonga: 4284 pcs
Tikiake: NX2016AB-32MHZ ST2.pdf
RFQ
NX2016AB-26MHZ SB2
NX2016AB-26MHZ SB2
Kaihanga: NDK
Whakaahuatanga: CRYSTAL 26.0000MHZ 7PF SMD
I roto i te taonga: 5665 pcs
Tikiake: NX2016AB-26MHZ SB2.pdf
RFQ
NX2016AB-38.4MHZ SWW
NX2016AB-38.4MHZ SWW
Whakaahuatanga: CRYSTAL 38.4000MHZ 7PF SMD