NT3225SA-26.000000MHZ
NDKNDK
NT3225SA-26.000000MHZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NT3225SA-26.000000MHZ
Kaihanga / Waitohu: NDK
Whakaahuatanga hua OSC VCTCXO 26.000MHZ SMD
Ngā Rauemi: NT3225SA-26.000000MHZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NT3225SA-26.000000MHZ
Tau Wae NT3225SA-26.000000MHZ Kaihanga NDK
Whakaahuatanga OSC VCTCXO 26.000MHZ SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 58564 pcs Pepa Raraunga NT3225SA-26.000000MHZ.pdf
Tuhinga o mua 3V Momo VCTCXO
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa NT3225SA
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa Clipped Sine Wave
Ētahi Ingoa 644-1089-1 Tae Mahi -30°C ~ 75°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±2.5ppm Rautanga 26MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 3V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 1.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake Crystal
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
NT3225SA-52.000000MHZ-S1
NT3225SA-52.000000MHZ-S1
Kaihanga: NDK
Whakaahuatanga: OSC VCTCXO 52.000MHZ SNWV SMD
I roto i te taonga: 4685 pcs
Tikiake: NT3225SA-52.000000MHZ-S1.pdf
RFQ
NT3225SA-26.000000MHZ-G8
NT3225SA-26.000000MHZ-G8
Kaihanga: NDK
Whakaahuatanga: OSC VCTCXO 26.000MHZ SNWV SMD
I roto i te taonga: 64324 pcs
Tikiake: NT3225SA-26.000000MHZ-G8.pdf
RFQ
NT3225SA-19.2M-DJA3002B
NT3225SA-19.2M-DJA3002B
Whakaahuatanga: OSC VCTCXO 19.2MHZ CLPD SNWV SMD
Tikiake: NT3225SA-19.2M-DJA3002B.pdf
NT3225SA-19.200000MHZ
NT3225SA-19.200000MHZ
Tikiake: NT3225SA-19.200000MHZ.pdf
NT3225SA-26.000000MHZ-G7
NT3225SA-26.000000MHZ-G7