2765E-50.000000MHZ
NDKNDK
2765E-50.000000MHZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2765E-50.000000MHZ
Kaihanga / Waitohu: NDK
Whakaahuatanga hua OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD
Ngā Rauemi: 2765E-50.000000MHZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2765E-50.000000MHZ
Tau Wae 2765E-50.000000MHZ Kaihanga NDK
Whakaahuatanga OSC XO 50.000MHZ CMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5467 pcs Pepa Raraunga 2765E-50.000000MHZ.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa 2765E
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa CMOS
Ētahi Ingoa 2765E-50.000000MHZ-NSA3393A
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.047" (1.20mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±100ppm
Rautanga 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 30mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 30µA