MYBSP01201ABF
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MYBSP01201ABF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MYBSP01201ABF
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 12W
Ngā Rauemi: MYBSP01201ABF.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
200 pcs
400 pcs
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MYBSP01201ABF
Tau Wae MYBSP01201ABF Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 12W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8733 pcs Pepa Raraunga MYBSP01201ABF.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 2.25kV Momotuhi - Input (Min) 37V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 57V Momo Isolated Module
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 1.02" L x 0.58" W x 0.24" H (26.0mm x 14.8mm x 6.2mm)
Raupapa MYBPS Mana (Watts) 12W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Module
Ētahi Ingoa 811-3806-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OTP, OVP, SCP, UVLO
He pai 84% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1A 37V - 57V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1A Nga tono -