MGJ6T12150505MC-R7
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MGJ6T12150505MC-R7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MGJ6T12150505MC-R7
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V -10V 6W
Ngā Rauemi: MGJ6T12150505MC-R7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
23 pcs
46 pcs
69 pcs
115 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MGJ6T12150505MC-R7
Tau Wae MGJ6T12150505MC-R7 Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V -10V 6W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4717 pcs Pepa Raraunga MGJ6T12150505MC-R7.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -10V
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 5.2kV
Momotuhi - Input (Min) 9V Ngaohihi - Whakauru (Max) 18V
Momo Isolated Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 1.23" L x 0.89" W x 0.58" H (31.2mm x 22.6mm x 14.7mm) Raupapa MGJ6
Mana (Watts) 6W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 7-SMD Module Ētahi Ingoa 811-3036-2
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga SCP, UVLO He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -10V 240mA, 240mA 9V - 18V Input Nama - Whakaputa (Max) 240mA, 240mA