MEE1S0303SC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
MEE1S0303SC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MEE1S0303SC
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Ngā Rauemi: MEE1S0303SC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MEE1S0303SC
Tau Wae MEE1S0303SC Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 23115 pcs Pepa Raraunga MEE1S0303SC.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 2.97V Ngaohihi - Whakauru (Max) 3.63V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.45" L x 0.24" W x 0.39" H (11.5mm x 6.0mm x 10.0mm)
Raupapa MEE1 Mana (Watts) 1W
Packaging Tube Paa / Case 4-SIP Module
Ētahi Ingoa 811-2747 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga -
He pai 78.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input
Nama - Whakaputa (Max) 303mA Ngā Āhuatanga Mana -