22R474MC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
22R474MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22R474MC
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua FIXED IND 470UH 370MA 1.65 OHM
Ngā Rauemi: 22R474MC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22R474MC
Tau Wae 22R474MC Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga FIXED IND 470UH 370MA 1.65 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98214 pcs Pepa Raraunga 22R474MC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ētahi Ingoa 811-2434-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 470µH Teitei - Tae (Max) 0.311" (7.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 470µH Unshielded Wirewound Inductor 370mA 1.65 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.65 Ohm Max Whakatauranga onamata 370mA