22R103MC
Murata Power SolutionsMurata Power Solutions
22R103MC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22R103MC
Kaihanga / Waitohu: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2.52A 50 MOHM SMD
Ngā Rauemi: 22R103MC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22R103MC
Tau Wae 22R103MC Kaihanga Murata Power Solutions
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2.52A 50 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87592 pcs Pepa Raraunga 22R103MC.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa 2200RM
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa 811-2424-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.311" (7.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Unshielded Wirewound Inductor 2.52A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.52A
I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
22R106C
22R106C
Kaihanga: Murata Power Solutions
Whakaahuatanga: FIXED IND 10MH 63MA 37.4 OHM TH
I roto i te taonga: 83498 pcs
Tikiake: 22R106C.pdf
RFQ
22R154C
22R154C
Whakaahuatanga: FIXED IND 150UH 520MA 540 MOHM
I roto i te taonga: 111209 pcs
Tikiake: 22R154C.pdf
RFQ
22R-JED(LF)(SN)
22R-JED(LF)(SN)
Kaihanga: JST
Whakaahuatanga: CONN RECEPT 22POS