SFECF10M7FA00-R0
Murata ElectronicsMurata Electronics
SFECF10M7FA00-R0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SFECF10M7FA00-R0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FILTER 10.7 MHZ 280 KHZ BAND SMD
Ngā Rauemi: SFECF10M7FA00-R0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SFECF10M7FA00-R0
Tau Wae SFECF10M7FA00-R0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FILTER 10.7 MHZ 280 KHZ BAND SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 113882 pcs Pepa Raraunga SFECF10M7FA00-R0.pdf
Rahi / Rahi 0.136" L x 0.122" W (3.45mm x 3.10mm) Raupapa CERAFIL®, SFECF
Packaging Original-Reel® Paa / Case 1412 (3531 Metric), 6 PC Pad
Ētahi Ingoa 490-4680-6 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 2A (4 Weeks) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 3dB
Hapa 330 Ohm Teitei (Max) 0.055" (1.40mm)
Rautanga 10.7MHz Center Pepa Tae FM
Tuhinga o mua 280kHz