SF1186B-2
Murata ElectronicsMurata Electronics
SF1186B-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SF1186B-2
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FILTER SAW 1575.42MHZ 6SMD
Ngā Rauemi: SF1186B-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SF1186B-2
Tau Wae SF1186B-2 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FILTER SAW 1575.42MHZ 6SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 102077 pcs Pepa Raraunga SF1186B-2.pdf
Rahi / Rahi 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Ētahi Ingoa 583-1085-1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Te Hainatanga Whakataunga 2.68dB Teitei (Max) 0.054" (1.38mm)
Tautanga - Poari 1575.42MHz Tuhinga o mua 15.3MHz