SCA114T-D10FA
Murata ElectronicsMurata Electronics
SCA114T-D10FA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SCA114T-D10FA
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua INCLINOMETER 1-AXIS MOD
Ngā Rauemi: SCA114T-D10FA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SCA114T-D10FA
Tau Wae SCA114T-D10FA Kaihanga Murata Electronics
He Rahinga Kei te wātea 5075 pcs Pepa Raraunga SCA114T-D10FA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 10V ~ 36V Raupapa -
Whakaaroaro ±8mA/FS Paa / Case Module
Momo putanga Current Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Pae Tae - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Atanga Analog Whakaahuatanga Taipitopito Sensor Inclinometer X or Y Axis 1Hz Bandwidth Module
Tuhinga o mua 1Hz Axis X or Y