PTGLASARR27M1B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTGLASARR27M1B51B0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 0.27OHM DISC
Ngā Rauemi: 1.PTGLASARR27M1B51B0.pdf2.PTGLASARR27M1B51B0.pdf3.PTGLASARR27M1B51B0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTGLASARR27M1B51B0
Tau Wae PTGLASARR27M1B51B0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 0.27OHM DISC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momotuhi - Max 16V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) - Rahi / Rahi 0.398" Dia x 0.138" T (10.10mm x 3.50mm)
Raupapa POSISTOR®, PTGL Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 270 mOhms
Ratonga - Packaging -
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 1.025A Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 1.9A
Anei - Max 8A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.025A