PTGL14AR180M9C01B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL14AR180M9C01B0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTGL14AR180M9C01B0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 265V 230MA RADIAL
Ngā Rauemi: 1.PTGL14AR180M9C01B0.pdf2.PTGL14AR180M9C01B0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTGL14AR180M9C01B0
Tau Wae PTGL14AR180M9C01B0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 265V 230MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80607 pcs Pepa Raraunga 1.PTGL14AR180M9C01B0.pdf2.PTGL14AR180M9C01B0.pdf
Momotuhi - Max 265V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) - Rahi / Rahi 0.618" Dia x 0.256" T (15.70mm x 6.50mm)
Raupapa POSISTOR®, PTGL Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 18 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 490-7096
PTGL14AR180M9C01B0-ND
Tae Mahi -10°C ~ 60°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.854" (21.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 265V 230mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 380mA Anei - Max 1.8A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 230mA Whakaaetanga UL