PTGL09AS2R2K3B51B0
Murata ElectronicsMurata Electronics
PTGL09AS2R2K3B51B0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PTGL09AS2R2K3B51B0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 51V 522MA RADIAL
Ngā Rauemi: 1.PTGL09AS2R2K3B51B0.pdf2.PTGL09AS2R2K3B51B0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PTGL09AS2R2K3B51B0
Tau Wae PTGL09AS2R2K3B51B0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 51V 522MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 138914 pcs Pepa Raraunga 1.PTGL09AS2R2K3B51B0.pdf2.PTGL09AS2R2K3B51B0.pdf
Momotuhi - Max 51V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) - Rahi / Rahi 0.366" Dia x 0.138" T (9.30mm x 3.50mm)
Raupapa POSISTOR®, PTGL Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 2.2 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 490-3973
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.563" (14.30mm) Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 51V 522mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 694mA Anei - Max 4A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 522mA Whakaaetanga UL