PRG21BC2R2MM1RA
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG21BC2R2MM1RA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRG21BC2R2MM1RA
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 220MA 0805
Ngā Rauemi: 1.PRG21BC2R2MM1RA.pdf2.PRG21BC2R2MM1RA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRG21BC2R2MM1RA
Tau Wae PRG21BC2R2MM1RA Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 220MA 0805 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 266434 pcs Pepa Raraunga 1.PRG21BC2R2MM1RA.pdf2.PRG21BC2R2MM1RA.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) 0.043" (1.10mm) Rahi / Rahi 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Raupapa POSISTOR®, PRG Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 2.2 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0805 (2012 Metric) Ētahi Ingoa 490-8512-2
PRG21BC2R2MM1RA-ND
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 220mA Ih Surface Mount 0805 (2012 Metric)
I teie nei - Te haere (Te) 500mA Anei - Max 9A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 220mA Whakaaetanga UL