PRG18BC3R3MM1RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRG18BC3R3MM1RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRG18BC3R3MM1RB
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 16V 180MA 0603
Ngā Rauemi: 1.PRG18BC3R3MM1RB.pdf2.PRG18BC3R3MM1RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
8000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRG18BC3R3MM1RB
Tau Wae PRG18BC3R3MM1RB Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 16V 180MA 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 315143 pcs Pepa Raraunga 1.PRG18BC3R3MM1RB.pdf2.PRG18BC3R3MM1RB.pdf
Momotuhi - Max 16V Momo Ceramic
Te matotoru (Max) 0.037" (0.95mm) Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Raupapa POSISTOR®, PRG Te Pakanga - 25 ° C (Typ) 3.3 Ohms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 0603 (1608 Metric) Ētahi Ingoa 490-8506-2
PRG18BC3R3MM1RB-ND
Tae Mahi -20°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Ceramic PTC Resettable Fuse 16V 180mA Ih Surface Mount 0603 (1608 Metric)
I teie nei - Te haere (Te) 400mA Anei - Max 6A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 180mA Whakaaetanga UL