PRF18BA471QB5RB
Murata ElectronicsMurata Electronics
PRF18BA471QB5RB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PRF18BA471QB5RB
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603
Ngā Rauemi: 1.PRF18BA471QB5RB.pdf2.PRF18BA471QB5RB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PRF18BA471QB5RB
Tau Wae PRF18BA471QB5RB Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga THERMISTOR PTC 470 OHM 50% 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 336088 pcs Pepa Raraunga 1.PRF18BA471QB5RB.pdf2.PRF18BA471QB5RB.pdf
Pūrere Pūrere Whakarato 0603 (1608 Metric) Raupapa POSISTOR® PRF18/21
Te Tangata Tangata ±50% Resistance @ 25 ° C 470 Ohms
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0603 (1608 Metric)
Ētahi Ingoa 490-8498-1 Tae Mahi -40°C ~ 150°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito PTC Thermistor 470 Ohms 0603 (1608 Metric)