PLY10AS1121R7D2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLY10AS1121R7D2B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLY10AS1121R7D2B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua COMMON MODE CHOKE 1.7A 2LN TH
Ngā Rauemi: PLY10AS1121R7D2B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLY10AS1121R7D2B
Tau Wae PLY10AS1121R7D2B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga COMMON MODE CHOKE 1.7A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4086 pcs Pepa Raraunga PLY10AS1121R7D2B.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC - Whakaaetanga Ngaohiko - AC 300V
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) Raupapa PLY10
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Tae Mahi -25°C ~ 60°C
Tuhinga o mua 2 Momo Tae Through Hole
Teitei (Max) 0.689" (17.50mm) Pepa Tae Power Line
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.7A
DC Resistance (DCR) (Max) - Whakatauranga onamata (Max) 1.7A