PLT5BPH2014R4SNL
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLT5BPH2014R4SNL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLT5BPH2014R4SNL
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CMC 2.4A 2LN 200OHM SMD AEC-Q200
Ngā Rauemi: PLT5BPH2014R4SNL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
300 pcs
600 pcs
1500 pcs
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLT5BPH2014R4SNL
Tau Wae PLT5BPH2014R4SNL Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CMC 2.4A 2LN 200OHM SMD AEC-Q200 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78138 pcs Pepa Raraunga PLT5BPH2014R4SNL.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 80V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Raupapa PLT5BPH
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Vertical, 4 PC Pad Ētahi Ingoa 490-10977-2
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 200 Ohms @ 10MHz Teitei (Max) 0.197" (5.00mm)
Pepa Tae - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 10MHz 2.4A DCR 9.1 mOhm DC Resistance (DCR) (Max) 9.1 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 2.4A Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PLT5BPH1015R6SNL
PLT5BPH1015R6SNL
Kaihanga: Murata Electronics
Whakaahuatanga: CMC 2.9A 2LN 100OHM SMD AEC-Q200
I roto i te taonga: 83480 pcs
Tikiake: PLT5BPH1015R6SNL.pdf
RFQ
PLT58/38/4-4F1
PLT58/38/4-4F1
Kaihanga: FERROXCUBE
Whakaahuatanga: CORES
I roto i te taonga: 42478 pcs
Tikiake: PLT58/38/4-4F1.pdf
RFQ
PLT5EH-Q
PLT5EH-Q
Kaihanga: Panduit
Whakaahuatanga: CABLE TIE EXT HVY NAT 20.1"