PLH10AS2211R5P2B
Murata ElectronicsMurata Electronics
PLH10AS2211R5P2B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PLH10AS2211R5P2B
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH
Ngā Rauemi: 1.PLH10AS2211R5P2B.pdf2.PLH10AS2211R5P2B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PLH10AS2211R5P2B
Tau Wae PLH10AS2211R5P2B Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga COMMON MODE CHOKE 1.5A 2LN TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4168 pcs Pepa Raraunga 1.PLH10AS2211R5P2B.pdf2.PLH10AS2211R5P2B.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 300V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Rahi / Rahi 0.709" L x 0.630" W (18.00mm x 16.00mm) Raupapa PLH10
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Vertical, 4 PC Pin Ētahi Ingoa 490-8495
PLH10AS2211R5P2B-ND
Tae Mahi -25°C ~ 60°C Tuhinga o mua 2
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei (Max) 0.689" (17.50mm)
Pepa Tae Power Line Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.5A DC Resistance (DCR) (Max) -
Whakatauranga onamata (Max) 1.5A Whakaaetanga -