PKM22EPH2003
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PKM22EPH2003
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO TRANSDUCER 25V TH
Ngā Rauemi: PKM22EPH2003.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
270 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PKM22EPH2003
Tau Wae PKM22EPH2003 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga AUDIO PIEZO TRANSDUCER 25V TH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 95653 pcs Pepa Raraunga PKM22EPH2003.pdf
Waahi Ngaohiko 25V (Max) Whakamutunga PC Pins
Hangarau Piezo Taumata Whakamuri Sound (SPL) 75dB @ 1.5V, 10cm
Rahi / Rahi 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa PiezoRinger®
Ratonga - Tauranga Tauranga Top
Packaging Bulk Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Aratau Mahi Ringer Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Zero-Peak Signal
Teitei - Tae (Max) 0.453" (11.50mm) Rautanga 2kHz
Te roa - Kaituku Atekeneke Transducer, Externally Driven
Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 2kHz 75dB @ 1.5V, 10cm Through Hole PC Pins I teie nei - Te tuku -