PKLCS1212E24A0-R1
Murata ElectronicsMurata Electronics
PKLCS1212E24A0-R1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PKLCS1212E24A0-R1
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD
Ngā Rauemi: 1.PKLCS1212E24A0-R1.pdf2.PKLCS1212E24A0-R1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PKLCS1212E24A0-R1
Tau Wae PKLCS1212E24A0-R1 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga AUDIO PIEZO TRANSDUCER 12.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92807 pcs Pepa Raraunga 1.PKLCS1212E24A0-R1.pdf2.PKLCS1212E24A0-R1.pdf
Waahi Ngaohiko 12.5V (Max) Putanga - Kua tohua 1.5V
Whakamutunga Solder Pads Hangarau Piezo
Taumata Whakamuri Sound (SPL) 75dB @ 1.5V, 10cm Rahi / Rahi 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Raupapa PK Ratonga -
Tauranga Tauranga Side Packaging Tape & Reel (TR)
Ētahi Ingoa 490-5958-2
PKLCS1212E24A0R1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Single Tone Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Momo Input Zero-Peak Signal
Teitei - Tae (Max) 0.126" (3.20mm) Rautanga 2.4kHz
Te roa - Kaituku Atekeneke Transducer, Externally Driven
Whakaahuatanga Taipitopito Buzzers Transducer, Externally Driven Piezo 1.5V 2.4kHz 75dB @ 1.5V, 10cm Surface Mount Solder Pads I teie nei - Te tuku -