NTPAA8R2LDNB0
Murata ElectronicsMurata Electronics
NTPAA8R2LDNB0 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NTPAA8R2LDNB0
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua ICL 8.2 OHM 15% 2A 10MM
Ngā Rauemi: 1.NTPAA8R2LDNB0.pdf2.NTPAA8R2LDNB0.pdf3.NTPAA8R2LDNB0.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NTPAA8R2LDNB0
Tau Wae NTPAA8R2LDNB0 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga ICL 8.2 OHM 15% 2A 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±15% Raupapa NTPAA
R @ 25 ° C 8.2 Ohms Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 490-3956 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taimana 0.394" (10mm) Whakaahuatanga Taipitopito Inrush Current Limiter 8.2 Ohms ±15% 2A 0.394" (10mm)
I teie nei - Te Tae Maehe Max 2A Whakaaetanga -