NFZ5BBW220LZ10L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFZ5BBW220LZ10L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NFZ5BBW220LZ10L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 22 OHM 2020 1LN
Ngā Rauemi: NFZ5BBW220LZ10L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NFZ5BBW220LZ10L
Tau Wae NFZ5BBW220LZ10L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 22 OHM 2020 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 254132 pcs Pepa Raraunga NFZ5BBW220LZ10L.pdf
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm) Raupapa EMIFIL®, NFZ5BBW
Ratonga AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2020 (5050 Metric) Ētahi Ingoa 490-12177-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 22 Ohms @ 1MHz Teitei (Max) 0.087" (2.20mm)
Pepa Tae - DC Resistance (DCR) (Max) 53 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 2.3A