NFZ32SW301HN10L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFZ32SW301HN10L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NFZ32SW301HN10L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FERRITE BEAD 300 OHM 2SMD 1LN
Ngā Rauemi: NFZ32SW301HN10L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NFZ32SW301HN10L
Tau Wae NFZ32SW301HN10L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FERRITE BEAD 300 OHM 2SMD 1LN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 553469 pcs Pepa Raraunga NFZ32SW301HN10L.pdf
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa EMIFIL®, NFZ32BW
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2-SMD, Flat Lead Ētahi Ingoa 490-9295-2
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Taeha @ Ngaa 300 Ohms @ 100MHz Teitei (Max) 0.067" (1.70mm)
Pepa Tae - DC Resistance (DCR) (Max) 36 mOhm
Whakatauranga onamata (Max) 2.55A