NFM31PC276B0J3L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM31PC276B0J3L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NFM31PC276B0J3L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 27UF 20% 6.3V 1206
Ngā Rauemi: 1.NFM31PC276B0J3L.pdf2.NFM31PC276B0J3L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NFM31PC276B0J3L
Tau Wae NFM31PC276B0J3L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 27UF 20% 6.3V 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127110 pcs Pepa Raraunga 1.NFM31PC276B0J3L.pdf2.NFM31PC276B0J3L.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Rahi Tae - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa EMIFIL®, NFM31
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad Ētahi Ingoa 490-6984-2
NFM31PC276B0J3L-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) 0.059" (1.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito 27µF Feed Through Capacitor 6.3V 6A 5 mOhm 1206 (3216 Metric), 3 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) 5 mOhm I teie nei 6A
Te kaha 27µF