NFM18PC225B0J3D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFM18PC225B0J3D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NFM18PC225B0J3D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0603
Ngā Rauemi: 1.NFM18PC225B0J3D.pdf2.NFM18PC225B0J3D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NFM18PC225B0J3D
Tau Wae NFM18PC225B0J3D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CAP FEEDTHRU 2.2UF 20% 6.3V 0603 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 467930 pcs Pepa Raraunga 1.NFM18PC225B0J3D.pdf2.NFM18PC225B0J3D.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Rahi Tae - Te Tae Tema -
Rahi / Rahi 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Raupapa EMIFIL®, NFM18
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad Ētahi Ingoa 490-6971-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) 0.028" (0.70mm) Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF Feed Through Capacitor 6.3V 2A 20 mOhm 0603 (1608 Metric), 3 PC Pad
DC Resistance (DCR) (Max) 20 mOhm I teie nei 2A
Te kaha 2.2µF