NFE61HT332Z2A9L
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFE61HT332Z2A9L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NFE61HT332Z2A9L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FILTER LC(T) 3300PF SMD
Ngā Rauemi: 1.NFE61HT332Z2A9L.pdf2.NFE61HT332Z2A9L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NFE61HT332Z2A9L
Tau Wae NFE61HT332Z2A9L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FILTER LC(T) 3300PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126761 pcs Pepa Raraunga 1.NFE61HT332Z2A9L.pdf2.NFE61HT332Z2A9L.pdf
Putanga - Kua tohua 100V Ngā uara C = 3300pF
Momo Low Pass Hangarau LC (T-Type)
Rahi / Rahi 0.268" L x 0.063" W (6.80mm x 1.60mm) Raupapa EMIFIL®, NFE61
Resist - Channel (Ohms) - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad Ētahi Ingoa 490-6951-2
NFE61HT332Z2A9L-ND
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Te maha o nga pouaka 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei 0.075" (1.90mm) Whakarite Tae 3rd
Tiaki ESD No Whakaahuatanga Taipitopito LC (T-Type) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 3300pF 2A 2706 (6816 Metric), 3 PC Pad
I teie nei 2A Poutama / Whakaoho Rawa -