NFA31GD1006R84D
Murata ElectronicsMurata Electronics
NFA31GD1006R84D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NFA31GD1006R84D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FILTER RC 6.8 OHM/10PF SMD
Ngā Rauemi: NFA31GD1006R84D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NFA31GD1006R84D
Tau Wae NFA31GD1006R84D Kaihanga Murata Electronics
He Rahinga Kei te wātea 4300 pcs Pepa Raraunga NFA31GD1006R84D.pdf
Putanga - Kua tohua 6V Ngā uara R = 6.8 Ohms, C = 10pF
Momo Low Pass Hangarau RC
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa EMIFIL®, NFA31
Resist - Channel (Ohms) 6.8 Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad Ētahi Ingoa 490-11829-1
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Te maha o nga pouaka 4
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei 0.039" (1.00mm)
Whakarite Tae 1st Tiaki ESD No
Whakaahuatanga Taipitopito RC EMI Filter 1st Order Low Pass 4 Channel R = 6.8 Ohms, C = 10pF 50mA 1206 (3216 Metric), Array, 10 PC Pad I teie nei 50mA