MXHP32HP2000
Murata ElectronicsMurata Electronics
Murata Electronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MXHP32HP2000
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua CBL ASSY TEST PROBE 7.874"
Ngā Rauemi: 1.MXHP32HP2000.pdf2.MXHP32HP2000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MXHP32HP2000
Tau Wae MXHP32HP2000 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga CBL ASSY TEST PROBE 7.874" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 77580 pcs Pepa Raraunga 1.MXHP32HP2000.pdf2.MXHP32HP2000.pdf
Kāhua - Raupapa -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa 7.874" (200.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 50 Ohms Ira -
Tautanga - Max 6GHz Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Cable Assembly Coaxial 7.874" (200.00mm) Tae -