LXDC32DAAC-398
Hua Hua
Tau Wae: LXDC32DAAC-398
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 0.95V 3.3V
Ngā Rauemi: LXDC32DAAC-398.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXDC32DAAC-398
Tau Wae LXDC32DAAC-398 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 0.95V 3.3V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 56564 pcs Pepa Raraunga LXDC32DAAC-398.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 3.3V Putanga - Whakaputa 1 0.95V
Momotuhi - Input (Min) 3.8V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Non-Isolated PoL Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.13" L x 0.10" W x 0.05" H (3.2mm x 2.5mm x 1.2mm) Raupapa LXDC32D
Paa / Case 8-SMD Module Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga OCP, UVLO He pai 81%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 2 Output 0.95V 3.3V 600mA, 300mA 3.8V - 5.5V Input Nama - Whakaputa (Max) 600mA, 300mA