LXDC2XQ12A-252
Murata ElectronicsMurata Electronics
LXDC2XQ12A-252 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXDC2XQ12A-252
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.2V
Ngā Rauemi: 1.LXDC2XQ12A-252.pdf2.LXDC2XQ12A-252.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXDC2XQ12A-252
Tau Wae LXDC2XQ12A-252 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.2V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 82986 pcs Pepa Raraunga 1.LXDC2XQ12A-252.pdf2.LXDC2XQ12A-252.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 1.2V
Momotuhi - Input (Min) 2.7V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V
Momo Non-Isolated PoL Module Pūrere Pūrere Whakarato -
Rahi / Rahi 0.11" L x 0.10" W x 0.04" H (2.8mm x 2.6mm x 1.1mm) Raupapa LXDC2XQ
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 9-SMD Module
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OCP, OTP, UVLO
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.2V 1.5A 2.7V - 5.5V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.5A Nga tono ITE (Commercial)