LXDC2MB18G-425
Murata ElectronicsMurata Electronics
LXDC2MB18G-425 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LXDC2MB18G-425
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 1.8V
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LXDC2MB18G-425
Tau Wae LXDC2MB18G-425 Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 1.8V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86185 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 1.8V Momotuhi - Input (Min) 2V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.5V Momo Non-Isolated PoL Module
Rahi / Rahi 0.08" L x 0.06" W x 0.04" H (2.0mm x 1.6mm x 1.0mm) Raupapa LXDC2MB
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD Module
Ētahi Ingoa 490-16151-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Surface Mount
Ngā āhuatanga Remote On/Off, UVLO He pai 86%
Whakaahuatanga Taipitopito Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 1.8V 50mA 2V - 5.5V Input Nama - Whakaputa (Max) 50mA