LQW2BAS15NJ00L
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQW2BAS15NJ00L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQW2BAS15NJ00L
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15NH 600MA 170 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQW2BAS15NJ00L.pdf2.LQW2BAS15NJ00L.pdf3.LQW2BAS15NJ00L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQW2BAS15NJ00L
Tau Wae LQW2BAS15NJ00L Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 15NH 600MA 170 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Wirewound Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.082" L x 0.060" W (2.09mm x 1.53mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LQW2
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 500MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0805 (2015 Metric)
Ētahi Ingoa 490-5650-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Air Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 250MHz
Inangarangi 15nH Teitei - Tae (Max) 0.060" (1.52mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3.2GHz Whakaahuatanga Taipitopito 15nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 170 mOhm Max 0805 (2015 Metric)
DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max Whakatauranga onamata 600mA