LQP03TN2N2C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP03TN2N2C02D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQP03TN2N2C02D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2NH 600MA 150 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQP03TN2N2C02D.pdf2.LQP03TN2N2C02D.pdf3.LQP03TN2N2C02D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQP03TN2N2C02D
Tau Wae LQP03TN2N2C02D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2NH 600MA 150 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo Thin Film Te manawanui ±0.2nH
Pūrere Pūrere Whakarato 0201 (0603 Metric) Rahi / Rahi 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LQP03
Ratonga - Q @ Freq 14 @ 500MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0201 (0603 Metric)
Ētahi Ingoa 490-5554-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 500MHz
Inangarangi 2.2nH Teitei - Tae (Max) 0.013" (0.33mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 11GHz Whakaahuatanga Taipitopito 2.2nH Unshielded Thin Film Inductor 600mA 150 mOhm Max 0201 (0603 Metric)
DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max Whakatauranga onamata 600mA