LQP02TN2N9B02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP02TN2N9B02D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQP02TN2N9B02D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.9NH 200MA 1.1 OHM
Ngā Rauemi: 1.LQP02TN2N9B02D.pdf2.LQP02TN2N9B02D.pdf3.LQP02TN2N9B02D.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQP02TN2N9B02D
Tau Wae LQP02TN2N9B02D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.9NH 200MA 1.1 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo - Te manawanui ±0.1nH
Pūrere Pūrere Whakarato 01005 (0402 Metric) Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LQP02
Ratonga - Q @ Freq 8 @ 500MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 01005 (0402 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Non-Magnetic
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 500MHz Inangarangi 2.9nH
Teitei - Tae (Max) 0.009" (0.23mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.9nH Unshielded Inductor 200mA 1.1 Ohm Max 01005 (0402 Metric) DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama -