LQP02TN2N2C02D
Murata ElectronicsMurata Electronics
LQP02TN2N2C02D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LQP02TN2N2C02D
Kaihanga / Waitohu: Murata Electronics
Whakaahuatanga hua FIXED IND 2.2NH 200MA 750 MOHM
Ngā Rauemi: 1.LQP02TN2N2C02D.pdf2.LQP02TN2N2C02D.pdf3.LQP02TN2N2C02D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
20000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LQP02TN2N2C02D
Tau Wae LQP02TN2N2C02D Kaihanga Murata Electronics
Whakaahuatanga FIXED IND 2.2NH 200MA 750 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momo - Te manawanui ±0.2nH
Pūrere Pūrere Whakarato 01005 (0402 Metric) Rahi / Rahi 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa LQP02
Ratonga - Q @ Freq 8 @ 500MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 01005 (0402 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore Non-Magnetic
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 500MHz Inangarangi 2.2nH
Teitei - Tae (Max) 0.009" (0.23mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 6GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 2.2nH Unshielded Inductor 200mA 750 mOhm Max 01005 (0402 Metric) DC Resistance (DCR) 750 mOhm Max
Whakatauranga onamata 200mA I teie nei - Maama -